Skąd o nas wiesz?

google - 48%
bialystok.pl - 6.7%
inny portal turystyczny - 13.3%
ulotka - 6.7%
od znajomych - 25.3%

znajdź nas na facebooku

rezerwacja

  
Dziady - Noc Pierwsza | Teatr Wierszalin
1 października, 18:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
TEATR    
Teatr Wierszalin ponownie w Suwałkach, tym razem ze znakomitym studium psychologicznym napisanym niemal dwa wieki temu. "Dziady - Noc Pierwsza" to adaptacja IV części dramatu Adama Mickiewicza w charakterystycznym dla Teatru połączeniu obrazu, dźwięku i dramaturgii. "Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?" w reżyserii Piotr Tomaszuk brzmi zaskakująco świeżo (...)
 
STAND UP - Olka Szczęśniak
1 października, 20:00 - Suwałki, Suwalska Scena STAND UPu


KABARET    
stand-up
Suwalska Scena Stand Up`u zaprasza na kolejną odsłonę. 1.X.2017 /niedziela/ o godzinie 20:00 bilety: - 20 pln - przesprzedaż - 3 0pln - w dniu występu Wystąpią: ==> Olka Szczęśniak — prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała w TVP programie «Tylko dla dorosłych» Kacpra Rucińskiego i w TVN u Kuby Wojewódzkiego. ==> Tomek Kołecki (...)
 
Riverside w Zmianie Klimatu / Towards The Blue Horizon Tour 2017
3 października, 20:00 - Białystok, Zmiana Klimatu


PUNK ROCK    
3 października 2017 (wtorek) Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok Bilety (rozpoczęcie przedsprzedaży stacjonarnej - 20.06 godz. 17:00) ● 70zł - przedprzedaż stacjonarna w klubie ● 75zł - przedsprzedaż online na platformie Going. ● 85zł - w dniu koncertu RIVERSIDE - "TOWARDS THE BLUE HORIZON TOUR 2017" Rok 2017 musi być lepszym rokiem. A my musimy powrócić do życia. Nie (...)
 
Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori
4 października, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku


ALTERNATYWA & CROSSOVER    
koncert
Arte dei Suonatori, prawdziwi mistrzowie muzyki dawnej, mają na swoim koncie kilkanaście płyt i kilka prestiżowych nagród muzycznych. Koncert Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośników scenicznego luzu w wydaniu niepokornych Duńczyków, ale także nie (...)
 
PARTyzant - Gitarowa OFFensywa
5 października, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian

BLUES    
koncert
Zapraszamy serdecznie na kolejną już Gitarową Offeensywę. Czym tym razem zaskoczy nas rodzinny duet? pARTyzant to wirtuoz gitary polecany m.in. przez Joe Satrianiego. Wyjątkowy, widowiskowy styl umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie. Doceniło to ponad 6 milionów widzów śledzących jego kanał YouTube. Na perkusji towarzyszy mu syn Mikołaj Toczko , który „ (...)
 
Brothers - Zakończenie sezonu Motocyklowego. Kozioł k.Kolna
6 października, 8:00 (3 dni) - Kozioł, Hotel Kozioł


MOTOCYKLE    
zlot
Dziś dzień dobrych informacji. Znamy termin zakończenia sezonu w Koźle. 06-08.10.2018 - Kozioł k.Kolna. More info soon.
 
Festiwal Piwa Beerstok
6 października, 15:00 (2 dni) - Białystok, Stadion Miejski
KULINARIA    
festiwal
Festiwal Piwa Rzemieślniczego BEERSTOK 6-7 października 2017r. Największy festiwal piwa na Podlasiu! 20 browarów rzemieślniczych z całej Polski Blogerzy piwni Pokaz warzenia piwa Gry i zabawy piwne Oficjalne Piwo Festiwalowe Oficjalna Szklanka Festiwalowa 12 foodtrucków z niepowtarzalną ofertą Muzyka na żywo 2 dni wspaniałej zabawy w niesamowitej atmosferze. Kiedy: 06-07 października; (...)
 
Wielka Gala Operetkowo - Musicalowa Muzyczna podróż bez granic
6 października, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
MUZYKA KLASYCZNA    
koncert
 Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie.Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych (...)
 
The Analogs I Radioaktywny Świat / Łomża, Miejski Dom Kultury
6 października, 19:00 - Łomża
PUNK ROCK    
koncert
Bilety w przedsprzedaży 30 zł w dniu koncertu 35 zł gość: Radioaktywny Świat THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka (...)
 
Tajemnica Tour - RedRoom I Białystok
6 października, 21:00 - Białystok, Motopub
POP & ROCK    
koncert
REDROOM "Tajemnica Tour" w Motopubie 6.10.2017, godz. 20:30 Bilety: 10zł (Przedsprzedaż w klubie*) "Tajemnica Tour" to dziesięć premierowych koncertów promujących drugi studyjny album zespołu RedRoom "Tajemnica". 6 października zespół - ciepło przyjęty przez białostocką publiczność wiosnąi - wystąpi ponownie w Motopubie. I będzie to pierwszy, wyjątkowy koncert jesiennej trasy (...)
 
Parkrun: Augustów
7 października, 9:00 - Augustów
BIEGI PRZEŁAJOWE    
trening, 5 km
parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 
Parkrun: Białystok
7 października, 9:00 - Białystok
BIEGI PRZEŁAJOWE    
trening, 5 km
parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 
Polskie tradycje niepodległościowe Choroszczy i okolic
7 października, 10:00 - Choroszcz, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy
HISTORIA    
konferencja
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Polskie tradycje niepodległościowe Choroszczy i okolic. Historia, antropologia, literatura”, która odbędzie się w Choroszczy /pow. białostocki, woj. podlaskie/ 7 X 2017, w setną rocznicę założenia Komendy Lokalnej Choroszcz Polskiej Organizacji Wojskowej. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do studentów i młodych (...)
 
WBW 2017 • Białystok • Freestyle Battle
7 października, 19:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
HIP-HOP & RAP    
koncert
Microphone Masters zaprasza na XV edycję WBW WBW 2017 Białystok - Freestyle Battle - eliminacje data: 7 PAŹDZIERNIAKA 2017 (sobota) start 19:00 miejsce: REJS Klub Muzyczny - BIAŁYSTOK (ul. Nowy Świat 2) ZGŁOSZENIA - http://www.zgloszenia.wbw.pl/ jury: ??? prowadzenie: ??? szczegóły wkrótce... BILETY 20 zł - przedsprzedaż 1 pula (do 2017-09-23) 25 zł - przedsprzedaż 1 pula (...)
 
Tajemnica Tour - RedRoom I Suwałki
7 października, 21:00 - Suwałki, Kominpub Motocyklowy
POP & ROCK    
koncert
REDROOM "Tajemnica Tour" w Black Pub Komin 7.10.2017, godz. 20:30 Bilety: 10zł (Przedsprzedaż w klubie*) "Tajemnica Tour" to dziesięć premierowych koncertów promujących drugi studyjny album zespołu RedRoom "Tajemnica". 7 października zespół - ciepło przyjęty przez publiczność wiosną - wystąpi ponownie w Kominie. Napisana w całości po polsku "Tajemnica" zaskakuje połączeniem (...)
 
Koncert Michał Bajor -Od Kofty...do Korcza: Suwałki
8 października, 18:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
PIOSENKA POETYCKA    
koncert
Prawie 45 lat temu Michał Bajor mając niespełna 16 lat  wystąpił jednocześnie w konkursie festiwalu w Zielonej Górze i jako gość na festiwalu w Sopocie. Wtedy jedna z nielicznych w Polsce wytwórni płytowych wydała pocztówkę dźwiękową z piosenką śpiewaną przez niego na obu festiwalach. Pocztówkę tę można było kupić w sklepach muzycznych, a nawet w kioskach Ruchu. Pierwszą dorosłą (...)
 
Me And That Man / Zmiana Klimatu - Białystok
8 października, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
FOLK & ETNO    
koncert
8 października 2017 (niedziela) drzwi 18:30 start 19:00 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok Bilety ● 60zł - przedprzedaż stacjonarna w klubie ● 65zł - przedsprzedaż online na platformie Going. ● 75zł - w dniu koncertu Me And That Man Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Nergala, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej (...)
 
Klimakterium i już
9 października, 20:00 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
TEATR    
W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa między innymi o uderzeniach gorąca co dla wielu kobiet jest czymś wstydliwym. Tutaj słyszymy melodię piosenki "Kuba wyspa jak wulkan gorąca" i bohaterki śpiewające: "Czuję znów uderzenie gorąca O-la! E-ja! Jakbym czołem dotknęła do słońca żar tropików rozpala mnie." Dążenie do doskonałości okupione nieraz olbrzymim poświeceniem bohaterki (...)
 
Dwie połówki pomarańczy: Augustów
12 października, 18:00 - Augustów, Augustowskie Centrum Edukacyjne
TEATR    
Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo (...)
 
Natalia Przybysz "Światło nocne" w Zmianie Klimatu
12 października, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
POP & ROCK    
koncert
12 października 2017 (czwartek) drzwi 19:00, start 20:00 Zmiana Klimatu, ul Warszawska 6, Białystok Bilety ● 60zł - przedprzedaż stacjonarna w klubie ● 65zł - przedsprzedaż online na platformie Going. ● 70zł - w dniu koncertu Natalia Przybysz powszechnie znana jako wokalistka polskiego zespołu soulowego i R&B Sistars (zwycięski zespół MTV Music Awards rozpadł się, by w 2012 roku (...)
 
Lucky Loser - blues band
12 października, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
BLUES    
koncert
Gramy bluesa, niekiedy z domieszką rockowego brzmienia. W naszym wykonaniu można usłyszeć covery legendarnych standardów bluesowych. Andrzej Dubrawski i Sylwester Putkowski to nasi weterani bluesa, którzy swoją przygodę z bluesem rozpoczęli dawno temu i przeszli przez występy na białostockiej "Jesieni z Bluesem" w latach 80 - tych, Białostockich Zaduszkach Bluesowych czy też Olsztyńskich (...)
 
IV Festiwal DECHA 2017
13 października, 16:00 (3 dni) - Bielsk Podlaski, Kreatywny Bielsk Podlaski
TEATR    
festiwal
Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski oraz Bielski Dom Kultury mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IV Edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuk Komediowych Teatrów Amatorskich ,,DECHA” który odbędzie się w dniach 13-15 października 2017 roku w Bielsku Podlaskim. Festiwal ,,DECHA” został stworzony z myślą o integracji amatorskich zespołów teatralnych z całej Polski. Regulamin (...)
 
Dwie połówki pomarańczy
13 października, 18:00 - Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury
TEATR    
Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo (...)
 
Bright Ophidia &
13 października, 19:00 - Bielsk Podlaski, Pub Blues
HARD ROCK & HEAVY METAL    
koncert
 
Koncert! l U Matczaka: RedRoom "Tajemnica Tour"
13 października, 21:00 - Sokółka, PUB Blues&Rock U Matczaka
POP & ROCK    
koncert
REDROOM "Tajemnica Tour" w Blues & Rock U Matczaka 13.10.2017, godz. 20:30 WSTĘP WOLNY! "Tajemnica Tour" to dziesięć premierowych koncertów promujących drugi studyjny album zespołu RedRoom "Tajemnica". 13 paździenika zespół - po raz pierwszy w swojej historii - wystąpi w Sokółce, w Pubie Blues & Rock U Matczaka. Napisana w całości po polsku "Tajemnica" zaskakuje połączeniem (...)
 
Warsztaty Programuj, Dziewczyno! z Coders Lab w Białymstoku
14 października, 9:00 - Białystok, Explorer HQ
INFORMATYKA    
warsztaty, dla kobiet, networking
Interesujesz się programowaniem? Jesteś na początku swojej drogi? Potrzebujesz porządnego kopa motywacyjnego? Zapraszamy wszystkie kobiety, które zaczynają swoją przygodę z programowaniem na darmowe

Szkolne Schronisko Młodzieżowe "PODLASIE"
Al. J. Piłsudskiego 7B, 15-443 Białystok
nr konta bankowego 09124011541111001035785166
Telefon: + 48 85 652-42-50,

© Hostel Podlasie 2014